AKCE: Využijte nyní dopravu ZDARMA + DÁREK pro objednávky od 990 Kč!

O nás


O nás

Jsme Manulo

Ten nejlepší parťák pro váš zdravý životní styl. Rádi se s vámi podělíme o naše zkušenosti a nabídneme vám snadnou cestu ke kvalitním produktům přírodní kosmetiky a zdravé výživy pouze z českých manufaktur.

Naše hodnoty

  • Podporujeme zdravý životní styl, který vás dovede k tělesné, duševní i sociální pohodě.
  • Všechny výrobky na našem e-shopu jsme pro vás pečlivě vybrali a věříme, že vám skutečně pomůžou. Navíc jejich nákupem podpoříte lokální české výrobce.
  • Přírodní kosmetiku i zdravou výživu vás naučíme správně kombinovat a používat. Tak, abyste mohli co nejvíc užít jejich benefitů.

Vize a myšlenky

Myšlenka, která stála za zrodem Manulo byla jednoduchá - máme rádi zdravý životní styl, a proto jsme se rozhodli podělit o své zkušenosti a znalosti i s vámi. Všem našim zákazníkům nabízíme snadnou cestu ke kvalitním produktům přírodní kosmetiky a zdravé výživy. Bez zbytečného a zdlouhavého hledání, snadno a jednoduše hezky na jednom místě.

Je jedno, jestli nevíte, co je to proteinová tyčinka nebo naopak dokážete vyjmenovat všechny známé superpotraviny. Na e-shopu Manulo se budete cítit jako doma.

Všechny produkty jsme pro vás taky prověřili a vyzkoušeli - doslova na vlastní tělo, kůži i chuťové buňky! Zkrátka tak, abyste jste si mohli být jistí tím, že u nás najdete opravdu jen to nejlepší.

O nás

Kdo jsme?

Manulo tvoří tým lidí, kteří jsou jako vy. Máme svou práci, rádi trávíme čas s rodinou a přáteli, užíváme si sport i přírodu, a všichni máme jedno společné – lásku ke zdravému životnímu stylu.

Jan

JanJednatel společnosti

Vlastní zdraví a zdraví celé rodiny je pro mě zodpovědnost a základní životní hodnota. Celý svůj život také sportuji a cestuji, protože mám rád neustálou aktivitu. Manulo je pak pro mě projekt, který má přinést více radosti a spokojenosti jak zákazníkům, tak celému našemu týmu!

Marek

MarekJednatel společnosti

Jsem úplně normální chlap, otec dvou dcer a celoživotní sportovec. Určitě nejsem fanatický propagátor zdravého životního stylu. Mám za to, že každý je zodpovědný sám za sebe a zvolí si vlastní cestu. Ale proč jíst nezdravé jídlo a používat zbytečnou chemii v kosmetice, když je na českém trhu spousta kvalitních lokálních značek? Tak jim dejme šanci.

Jitka

JitkaSpoluzakladatelka

K zájmu o zdravý životní styl mě přivedla péče o naše děti. Ráda se v této oblasti stále vzdělávám a taky čerpám ze svých zkušeností z farmaceutického prostředí. Relax a “vypnutí” si dopřávám tancem, pobytem na horách nebo u oblíbené knížky.

TomášProduktový manažer a nákupčí

Chcete prodávat na našem e-shopu? Ozvěte se našemu produktovému manažerovi a nákupčímu na vase@manulo.cz 

Barbora

Bára

Jednou z důležitých věcí v mém životě je ohleduplnost k životnímu prostředí. Proto se už několik let snažím jít cestou slow fashion, podporovat lokální výrobce, snižovat množství vyprodukovaného odpadu a jít cestou zdravého životního stylu. Mým úkolem je, aby Manulo bylo vidět, slyšet, a aby svou myšlenkou oslovilo co nejširší okruh lidí, kteří chtějí udělat něco dobrého pro své zdraví, krásu a celkovou spokojenost. V Manulo mám na starosti marketingovou komunikaci a brand. Pokud chcete být součástí naší komunity, ozvěte se mi na vase@manulo.cz

Barbora

MarcelaZákaznická podpora

S přibývajícím věkem vnímám větší odpovědnost za svoje zdraví a vědomý přístup k životu, k lidem a přírodě. Ráda podporuji české výrobce nákupem výrobků k péči o tělo a domácnost bez chemie a třídím odpad. Miluji knížky, sbírám citáty a nejšťastnější jsem v lese na výšlapu Nordic Walkingu. Moje životní motto je: „Narodila ses jako originál, nezemři jako kopie.“
V Manulo mám na starosti zákaznickou péči a ráda vám poradím při výběru produktů nebo s vyřízením objednávky. vase@manulo.cz

Zkušenosti zákazníků

 
Zobrazit další zkušenosti

Naši ambasadoři

 

Chcete prodávat vaši značku na našem e-shopu? Ozvěte se nám!

Každý dodavatel je pro nás důležitým partnerem, se kterým se rádi potkáváme osobně, zajímáme se o jeho sortiment i výrobní proces.

Produkty na našem e-shopu pak nejen nabízíme, ale učíme je zákazníky i správně používat a kombinovat s dalšími výrobky. Zkrátka tak, aby jejich benefitů využili co nejvíce.

Našim dodavatelům pak poskytujeme i zpětnou vazbu na jednotlivé produkty z našeho testování, ukazujeme prodejnost jejich výrobků, a na základě zpětné vazby od zákazníků přinášíme i podněty ohledně nového sortimentu.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: