AKCE: Využijte nyní dopravu ZDARMA + DÁREK pro objednávky od 990 Kč!

Lifefood

Česká firma, která už 12 let vyrábí prvotřídní RAW produkty v té nejvyšší BIO kvalitě. Na tomto poli u nás byla společnost dokonce průkopníkem a inovátorem, přičemž dnes je Lifefood jedním z největších výrobců raw food na světovém trhu.

Přejít k produktům
Lifefood logo
Lifefood

Co najdete u Lifefood

Na produktech od Lifefood oceníte krom posílení vašeho zdraví a vitality i jejich skvělou chuť. Všechny výrobky pak obsahují spoustu energie, živin, vitamínů, minerálů a enzymů v původní teplem neznehodnocené kvalitě.

Od Lifefood u nás najdete proteiny, výrobky jako stvořené pro sladkou i slanou svačinu, stejně jako přírodní doplňky stravy.

Manulo a Lifefood

Lifefood se nám líbí hlavně díky svým poctivým výrobkům v raw bio kvalitě, které si Češi zamilovali a naučili se je jíst. V každém produktu Lifefood můžete ochutnat opravdu jen ty nejkvalitnější ingredience. Společnost se také zasloužila o vznik certifikátu Really Raw, který zaručuje nejen raw zpracování všech produktů, ale také vstupních surovin. Není tedy divu, že jím aktuálně disponují jen 2 společnosti v Evropě.

Crackers Lifefood

Za vznikem firmy pak stojí příběh její zakladatelky - Terezy Havrlandové, která vycházela z vlastních zkušeností. Při návštěvě sestry ve Spojených státech se v roce 2004 totiž seznámila s raw stravou, která ji pomohla zbavit se zdravotních potíží. A po návratu do České republiky jí nedostatek kvalitní výživné stravy donutil k důležitému kroku - založení společnosti Lifefood.

A naše první setkání? To proběhlo v moc přátelské atmosféře v areálu na Praze 9, kde se nachází kompletní zázemí společnosti včetně výroby, kanceláří, administrativy i obchodního oddělení.

Naše recenze

Marek: “Top produkty jsou tyčinky Lifebar v mnoha příchutích. Ty mám osobně z celého portfolia nejraději. Ale výborné jsou i jejich sladké a slané pochoutky.”

Jan: “Já mám nejraději kešu koláčky a Lifefood krekry - rajčatové, zelné, chlebánek. Jsou skvělé jen tak nebo se zeleninovou pomazánkou.”

Bára: „Od Lifefood miluju hlavně jejich sušené ovoce. Třeba mango.“

Lifefood

 

 

Seznamte se s Lifefood