AKCE: Využijte nyní dopravu ZDARMA + DÁREK pro objednávky od 990 Kč!

Nobilis Tilia

Své aromaterapeutické výrobky určené pro péči o pleť a celkovou životní harmonii nabízí Nobilis Tilia už od roku 1994. V jejích produktech se snoubí účinné a maximálně šetrné receptury, které vám poskytnou bohaté dary přirody.

Přejít k produktům
Nobilis Tilia
Bioaktivní omlazující řada Nobilis Tilia

Co najdete u Nobilis Tilia

Nobilis Tilia ve svých produktech využívá účinnou kombinaci éterických a rostlinných olejů. Díky nim bude vaše pokožka krásná a vyživená, a zároveň si můžete užít i nádhernou vůni, díky které je každé použití této kosmetiky doslova relaxačním rituálem.

Na našem e-shopu najdete od Nobilis Tilia celou řadu výrobků pro ženy, může i naše nejmenší.

Manulo a Nobilis Tilia

Nobilis Tilia jsme si pro náš e-shop vybrali z prostého důvodu - je matadorem v oboru, a svými produkty i filozofií přesné odpovídá tomu, co si pod pojmem kvalitní česká přírodní kosmetika představujeme. Navíc se tato společnost také zasloužila o vznik certifikace CPK a CPK BIO. A vůně jejich výrobků?

To je doslova aromaterapeutický zážitek! I díky tomu si Nobilis Tilia vybudovala svou pevnou pozici na trhu.

Nobilis%20Tilia_produkty

První setkání Manulo a Nobilis Tilia proběhlo v rámci Svatojánských slavností bylin, které společnost pořádá každý rok ve vlastním areálu ve Vlčí Hoře. Byly nám představeny nové výrobní prostory, a to včetně laboratoří i zázemí pro expedici, a dále jsme si také prohlédli firemní prodejnu. Krásné je, že i když má tato společnost ve svém portfoliu přibližně 400 produktů, stále je uvnitř firmy cítit téměř rodinná atmosféra.

Okouzlující byla i zahrada, ve které se návštěvníci mohou seznámit s principy permakultury a biodynamiky. Volně přístupná je po celý rok, a právě zde si společnost pro vlastní potřebu pěstuje třezalku do svých výrobků. A mimochodem - kromě včelího vosku, medu a propolisu najdete v produktech Nobilis Tilia pouze rostlinné suroviny.

Naše recenze

Jitka: “Pro mě je taky topovka Bioaktivní omlazující řada a BB krém. Má velmi dobrou vstřebatelnost a nezanechává nějaké stopy nebo šmouhy. Pleť je díky němu krásně sjednocená, zdravá a zářivá.”

Marek: “Osobně mám nejradši jejich šampon pro muže. Má moc příjemnou vůni citrusů a olejovou konzistenci, díky které se dobře aplikuje.”

Olej do koupele Pimpinella

 

 

Seznamte se s Nobilis Tilia